Nazywam się Coachem i szkoleniowcem. Jestem Biegającym Coachem. Specjalizuję się w Coachingu Silnego Charakteru. Pracuję z ludźmi, którzy chcą zmienić tryb życia z „siedzącego” na aktywny, a także z tymi, którzy są zmęczeni pracą przy biurku i brakuje im motywacji oraz dyscypliny, aby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem lub innym sportem.

Jestem akredytowanym coachem ACC’a ICF oraz dyplomowanym trenerem biznesu. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych Coaching Profesjonalny – metody i praktyka na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz studiów magisterskich Finanse i Bankowość. Ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu (Akademia SET) oraz Coaching Grupowy i Zespołowy (Pracownia Coachingu NOVO).

Doświadczenie trenerskie zdobywałam, między innymi, współpracując z bankami z sektora private banking oraz firmami sprzedażowymi. Prowadziłam szkolenia z zakresu sprzedaży, nawiązywania relacji z klientami, a także zwiększania efektywności pracowników. Współpracowałam jako coach z managerami oraz pracownikami działów sprzedaży.

Prywatnie jestem miłośniczką biegania, zdrowego trybu życia i gotowania. Odkryłam jak ważne jest zdrowe jedzenie i jaki wpływ ma na nasze życie. Te zasady chcę przekazać swojemu synowi, który jest dla mnie największą motywacją, aby dbać o siebie i swoją rodzinę.

Zaczęłam biegać, ponieważ chciałam poradzić sobie ze swoimi problemami zdrowotnymi. Bieganie nauczyło mnie dyscypliny, motywacji, nie poddawania się w trudnych momentach, pokonywania własnych słabości a także radości z aktywności fizycznej. Bieganie ukształtowało i wzmocniło mój charakter. Stąd wzięła się też moja specjalizacja.

To, co kształtuje siłę charakteru, to według mnie: upór, dążenie do wyznaczonych celów, dobre nawyki, odpowiednie nastawienie, energia do działania. I właśnie z tych elementów składa się mój autorski model pracy coachingowej, który wykorzystuję podczas sesji R.U.N.N.E.R..

Realny cel
Upór
Nawyk
Nastawienie
Energia
Realizacja

Moją życiową rolą jest bycie coachem i zapraszanie klientów do przejścia metamorfozy, nie tylko fizycznej, ale przede wszystkim wewnętrznej. Moją pasją jest bieganie, aktywny i zdrowy tryb życia, a moją misją – praca z osobami zmagającymi się z chorobami tarczycy, szczególnie z niedoczynnością i Hashimoto, gdyż sama zmagam się z tą chorobą.

Jako coach mogę wesprzeć Cię w 3 obszarach:

•    Twoja metamorfoza. Dobiegnij do celu!
•    Odkryj w sobie biegacza! – silny charakter dzięki bieganiu.
•    Hashimoto to nie wyrok!

Zapraszam serdecznie na coaching siły charakteru.


Biegający Coach